Otel, Vize, Uçak Bİleti   0212 247 33 51 / 0212 247 33 61 Vize Başvuru Destek Hattı  
Ekspres Bulgaristan Vizesi Ekspres Çin Vizesi Ekspres Dubai Vizesi Ekspres Fransa Vizesi Ekspres Rusya Vizesi Ekspres Tayvan Vizesi

Ana Sayfa

Hakkımızda
Pasaport Türleri
Schengen Vizesi
Seyahat Sağlık Sigortası
Vize
Vize Sözleşmesi
Vize İçin Otel Rezervasyonu
İletişim Adresleri
İlk Vize
İlkelerimiz

Türkiye'nin İlk ve Tek Vize Portal Sitesi Vizeislemi.com Bir Otelix Turizm Markasıdır; Her Hakkı Saklıdır.
info@otelix.com
Sitelerimizde Reklam Uygulaması Vardır.
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :

Anasayfa >
Seyahat Sağlık Sigortası
 

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Seyahat sigortası, sigortalı olan kişinin  yurtdışı seyahati esnasında herhangi bir kaza, sakatlanma, sağlık sorunları gibi risklerini belirlemiş olduğu zaman dilimi içinde seçilmiş limitler  kapsamı altına alan bir sigorta poliçesidir.

Yurtdışı Seyahat Sigortalarımız 8 € Başlayan fiyatlarla 30.000 € teminatlı olarak poliçelenmektedir.

Seyahat Sigortası İsteyen Konsolosluklar;

Almanya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Almanya Transit vize ve Almanya yerleşim vizesi hariç Almanya Turistik vize,Almanya Ticari Vize ve Almanya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Hollanda  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Hollanda Transit vize ve Hollanda yerleşim vizesi hariç Hollanda Turistik vize,Hollanda Ticari Vize ve Hollanda  Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İspanya  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İspanya Transit vize ve İspanya yerleşim vizesi hariç İspanya Turistik vize,İspanya Ticari Vize ve İspanya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İtalya  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İtalya Transit vize ve İtalya yerleşim vizesi hariç İtalyaTuristik vize,İtalya Ticari Vize ve İtalya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İsviçre  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası: 

İsviçre Transit vize ve İsviçre yerleşim vizesi hariç İsviçre Turistik vize,İsviçre Ticari Vize ve İsviçre Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İsveç  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İsveç Transit vize ve İsveç  yerleşim vizesi hariç İsveç  Turistik vize,İsveç  Ticari Vize ve İsveç  Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Finlandiya  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Finlandiya Transit vize ve Finlandiya  yerleşim vizesi hariç Finlandiya Turistik vize,Finlandiya Ticari Vize Finlandiya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Norveç Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Norveç Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Norveç Turistik vize,Norveç Ticari Vize ve Norveç Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Fransa Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:     

Fransa Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Fransa Turistik vize,Fransa Ticari Vize ve Fransa Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İzlanda Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:  

İzlanda Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç İzlanda  Turistik vize,İzlanda Ticari Vize ve İzlanda  Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Danimarka Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Danimarka Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Danimarka  Turistik vize,Danimarka Ticari Vize ve Danimarka  Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Lüksemburg Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Lüksemburg Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Lüksemburg Turistik vize,Lüksemburg Ticari Vize ve Lüksemburg Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Belçika Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Belçika Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Belçika Turistik vize,Belçika Ticari Vize ve Belçika Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Portekiz Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Portekiz Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Portekiz Turistik vize,Portekiz Ticari Vize ve Portekiz Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Yunanistan  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Yunanistan Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Yunanistan  Turistik vize,Yunanistan  Ticari Vize ve Yunanistan  Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Macaristan  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Macaristan Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Macaristan  Turistik vize,Macaristan Ticari Vize ve Macaristan  Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Çek Cumhuriyeti  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Çek Cumhuriyeti Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Çek Cumhuriyeti  Turistik vize,Çek Cumhuriyeti  Ticari Vize ve Çek Cumhuriyeti Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Polonya  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Polonya Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Polonya Turistik vize,Polonya Ticari Vize ve Polonya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Bulgaristan  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Bulgaristan Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Bulgaristan Turistik vize,Bulgaristan Ticari Vize ve Bulgaristan öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Romanya  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Romanya Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Romanya Turistik vize,Romanya Ticari Vize ve Romanya öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Avusturya  Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Avusturya Transit vize ve  yerleşim vizesi hariç Avusturya Turistik vize,Avusturya Ticari Vize ve Avusturya öğrenci Vizesi için istenmektedir.

 
  Seyahat Sağlık Sigortası için yorum ekleyin -->
 
İlgili Yorumlar
Gönderen: selahattin acar
Email: vareniqu@hotmail.com
Başlık: İrlanda Seyahat Sigortası
iralanada seyahat sigortası hakıında ve vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. turistik olarak gitmek istiyorum. giderken ordaki dil okullarına başvurmak istiyorum. yardımlarınızı berkliyorum
-----------------------------------------------------------------------
Sayin Acar,

İrlanda vizesi başvurunuz ile ilgili olarak ayrıntılı mail gonderilmistir.

Vizeislemi.com
Gönderen: fatih yesiltepe
Email: fyesiltepe@hotmail.com
Başlık: Seyahat Sigortası
ben hollandaya turistik vize alacam ve hollandadan bana davetiye gönderen kisi beni orada sigortali gösterdi benim orada kalis zamanlarimd. ben 26.10.2006 - 06.-1.2007 tarihleri arasinda benim vize süremce sigortalandim. benim buradan tekrar sigorta yaptirmama gerek varmi bana gönderilen sigorta kagidi yeterlimi? tesekkurler
----------------------------------------------------------------------

Sayin Yesiltepe,

Hollanda kalacaginiz sure icinde yapilan sigorta ile vize başvurusunda yapacağınız seyahat sigortası farklı sigorta türleridir.
Hollanda vize başvurunuzu yaparken hollanda konsolosluğu türkiyeden yapılan seyahat sağlık sigortanızı görmek isteyeceklerdir.

Vizeislemi.com
Gönderen: Arzu Topdemir
Email: atopdemir@yahoo.com
Başlık: Seyahat Sigortası
İşveren bodrolu çalışanını dil eğitimi için Amerikaya'ya gönderdiğinde teminatlı seyahat sağlık sigortası yapmak zorunda mı?
Gönderen: NERİMAN CEVİZ
Email: kafedo@hotmail.com
Başlık: Seyahat Sigortası
daha önce 2002 yılında bakımlı olarak gitmiştim.tekrar gitmek istiyorum.30.000€ seyahat sigortası poliçesi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Gönderen: cevat aktürk
Email: cevatakturk05@mynet.com
Başlık: Seyahat Sigortası
öğretmenim ve sigortam var yinede sağlık sigortası alacakmıyım
Gönderen: zehra kara
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Avustralya pasaportu ile Kanada'ya tatile gidecegim. Seyahat sigortasini oraya vardiktan sonra almak mumkun mu? Yoksa yolculuk oncesi buradan mi alinmali?
Tesekkur ederim
Gönderen: Neris Ataç
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Sayın yetkili,
Yeşil pasaportum var, ailemin çıkarttığı muvafakatname'm de var.Avusturya hükümeti başka bir şey istiyor mu yeşil pasaport olsa dahi?Kısaca yeşil pasaportu olan 18 yaş altındaki bir bireyin Avusturya'ya girmesi için hangi işlemleri yapması gerekir?Birde eğer zorunlu seyahat sağlık sigortası istiyorsa bunların fiyatları ne kadardır?.Lütfen bu sorularımın cevaplarını biraz çabuk yanıtlarsanız sevinirim.Çünkü çok yakın bir zaman içinde Avusturya'ya gideceğim.Şimdiden teşekkürler
Gönderen: şeyda koçak
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar
Ben 2007 yılının Ekim ayında Polonya'ya eğitim amaçlı gideceğim. Bunun için sağlık seyahat sigortası yaptırmam gerekiyor. Öğrenciler için bunu uygun fiyata yapan yerler olduğunu duymuştum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Kolay gelsin.
Gönderen: YAVUZ DURU
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar ben hollanda üzeri transit vize almam gerekli yaklaşık 5 saatlik bi uçuş beklemem var bunun için neler yapmam gerekli bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..
Gönderen: Sadık Bekson
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
sayın sigorta yetkilisi ben yeşil pasaportlu çalışan devlet memuruyum, ve kızım yurt dışında eşimi kızımın yanına en fazla üç aylığına göndermek istiyorum ayrıca eşimede yeşil pasaport çıkarttırdım eşimi yurtdışına gönderirkene seyahat sağlık sigortası yaptırmam gerekiyormu ve sigorta mecburiyeti varmı ben zaten devlet memuruyum bakmakla yükümlüyüm yurtdışına giriş ve çıkışlarda herhangi bir sorun çıkarmı bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla.
Gönderen: aslı çıtak
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar,
bu sene 1 dönemliğine fransaya erasmus öğrencisi olarak gidiyorum. Vizemi aldım ama benden sigorta talep edilmedi bugüne kadar. Gittiğimde bir sorun olur mu bununla ilgili? Ve yaptırmam için ne yapmam gerekiyor? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler...
Gönderen: mehmet barış
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben şu an açıköğretim işletme bölümü 4 sınıf öğrencisiyim ben işviçrede almanca ve fransızca dil eğitimi almak istiyorum ne yapmam lazım yada orda fakülte okuma şansım varmıdır bana aydınlatırsanız sevinirim hoşçakalın.
Gönderen: okan bettas
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
yurt dışı vize işlemleri için 30.000€ teminatlı seyahat nsağlık sigortası ne demektir bu konuda detaylı bilgi istiyorum.Acaba bu 30.000€ teminatlı derken sigortayı yapmak için 30000€ yatırmamız mı gerekecek. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Gönderen: sinan bozkurt
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
iyi gunler ben fransaya turist olarak gitmek istiyorum bu saglık sıgortasını nerden yaptırabilirm ve fiyatını ögrenebilirmiyim. ayrıca pasaport dısında neler isteniyor. bilgi için şimdiden tesekkurler bekliyorum
Gönderen: Zeynep Aydin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhabalar,
Amerika'nın sağlık sigortası listesinde adı geçmiyor fakat gerekli belgeler listesinde "Seyahat Süresini Kapsayan 30.000 € Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası" geçtiğini gördüm.
Sağlık sigortası yaptırmalı mıyım?

Yaptırmam gerekiyorsa 6 aylık mı yoksa yalnızca 20 günlük olsa da olur mu? (20 gün kalmayı düşünüyorum)

Bu tür seyahat sigortalarında 6 aylık ya da 1 aylık sigorta fiyatları değişiyor mu?

Teşekkürler
İyi çalışmalar
Gönderen: mesut isen
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
annem ve teyzem fransa için vize başvurusu yaptılar,vize evrakları içinde sağlık sigortasıda vardı yaptırdık ama vize onaylanmadı.şimdi sağlık sigortasını iptali veya en azından 1 aylık olarak çevrilmesini çünkü bize bir faydasının olmadığını söyledim olmuyor dediler gerçekten iptal edilmiyormu?
Gönderen: MİNE BUDAKLI
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
5-10 ağustos tarihleri arasında yunanistan turist vizesi alarak gitmek istiyoruz balayı için fakat tur şirketi kendimizin gelip almasını söyledi.nasıl bir prosedür işlelmiz gerekiyor.kamu kurumu çalışanıyız.birde sağlık sigortasını nasıl yaptırabiliriz
Gönderen: Hikmet Oz
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Sayın yetkili,
1 haftalık Sırbistan gezisi için seyahat sigortası gerekli midir? Bilgilendirirseniz sevinirim....saygılar
Gönderen: fatma lundgren
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben isvecte yasiyorum annem ve babami buraya turist olarak getirmek istiyorum annem ve babam icin Seyahat Süresini Kapsayan 30.000 € Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası almak icin ne yapmam lazim ve bu nekadar fiyat tutuyor ögrenmek istiyorum. ilgilendiginiz icin simdiden tesekkurler.
Gönderen: pınar kömbe acar
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba,
kanada konsoloslugu seyahat saglık sigortası istiyor mu?istiyorsa kaldıgım süre kadarlık mı yaptırmam gerekir?
bilgilendirirseniz sevinirim,teşekkürler...
Gönderen: melis sözer
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba ben nisan ayında okul projesi kapsamında polonyaya gideceğim.seyahat sigortası almam gerekirmi benden istenecekmi?
Gönderen: selin kivanc
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Bu yaz norvece gidicem bir degisim programiyla.kamp suresi icin seyahat sigortasi aldim ancak daha sonra bireysel olarak isvec,danimarka ve almanyaya gecmeyi planliyorum.Yesil vizem var.Bu ulkeler icinde sigorta istiyorlar mi?Evet ise ne kadar sureli almam lazim?Bu ulkelere gecisimde sorun olmaz degil mi yesil vizem oldugu icin herhangi birsey yapmam gerkmiyor degil mi? aydinlatirsaniz sevinirim.
Gönderen: HAMİDE ÇELİK
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
MERHABA ;
BEN AĞUSTOS AYINDA AVUSTURYA - VİYANA YA GİDECEĞİM EVLİLİK NEDENİYLE. SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI YAPILACAKMIŞ. NEKADAR TEMİNATLIK OLMASI GEREKİYOR. BUNU MERAK ETTİM.
İYİ GÜNLER...
Gönderen: ÖZGE NİLÜFER GÖKCESU
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba,
5 Mart tarihinde 4-5 gün için Avusturya/Viyana'ya gitmek istiyorum. İlk kez pasaport çıkaracağım. Pasaportu 1 gün içinde alabileceğim söylendi ancak vize işlemlerinin ne kadar süreceğini merak ediyorum. Hazırlamam gereken evraklar içerisinde seyahat poliçesi bulunuyor, nereden ve ne kadara bu poliçeyi çıkartabilirim? Schengen ülkesi olduğu için işlemlerin uzun süreceği söyleniyor, bu doğru mudur?Teşekkürler.
Gönderen: onder yilmaz
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben avruba vatantasiyim kanadaya gitmek istiyorum kanada hangi pasoportlara viza istemiyor bunu ogrenmek istemisdim simdiden cok tesekkur ederim
Gönderen: yusuf AYHAN
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
yakın bi zaman sonra polonyadan istek davetiyesi alıcam araştırmalarımın sonucunda istek olarak gönderilen davetiyeler için verilen vizelerde mal varlığı vb tür şeylerin istenmediği sadece adli sicil ve daha önce herhan gi bir ülkeden gelmiş olan davetiye nin redmi kabulmü olduğu,bunların dışında başka bi bilgi yada belge istenmediğini öğrendim yanlışta olabilirim tabi ve bunu aslını öğrenmek istiyorum
ikinci bi konu gelecek olan davetiye ile yapacağım vize baş vurumun redd olma ihtimalini güçlendiricek durumlara sahipmiyim değilmiyim
1 adli sicil bilgilerim tamami ile tmiz
2 daha önce herhan hiç istek olmadım davetiye felan da almadım

cevap verirseniz çok sevinirim
Gönderen: şirin güneyli
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba. Ben erasmus öğrenci değişim programıyla yaklaşık on ay bir süre için ispanya'ya gideceğim. Seyahat sigortası yaptırmam gerekiyormuş. Bu konuda bilgi verebilir misiniz? Ne kadar para karşılığı sigorta yapılıyor? İspanya'daki üniversitenin istediği benim sigortalı olduğumu gösterecek bir health card verilecek mi sigorta şirketi tarafından? Teşekkürler.
Gönderen: derya uzun
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba, yeşil pasaport ile italyaya giriş yapacağım, 10 günlük bir ziyaret için gidiyorum, sağlık sigortasını ülkeye girişte şart koşarlarmı..? çünkü yeşil pasaport için böyle bi şart yok bildiğim kadarı ile?
Gönderen: aslankara
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
80 yaş üstü bir kişi için seyahat sigortası prosedürü nasıl tamamlanır?
Gönderen: hatice karağöz
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba babam işçi emeklisi annemle hollandada oturan kardeşim istek yaptı vize başvurusunda bulunacaklar seyahatsağlık sigortası mecburimi yaş fiyatı etkilermi tükiyedenmi illaki olacak en ucuz nasıl ve nerden yaptırırız. birde fransa ve almanyadaki çocuklarını turist 3ay olarak ziyaret edecekler bileti hollandadan gelecek dönüş biletini almanya olarak nasıl yaptırırız diger vize başvurusunda nelere ihtiyaç var bilgilerinizi acil bekliyorum teşekküler.
Gönderen: türkanbayrak
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar.ben fransa ya seyahat vizesi alicam,saglik sigortasi yaptirmam gerekiyo,kac gün icinde ve nereden yaptirabilirim.net olarak adres verirseniz memnun olurum
Gönderen: kasım yalın
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar

erasmus ögrencisi olarak fransaya gidecegim. daha önce giden bir arkadastan türkiyede sigorta yaptırdıgı halde orede oturma izni alırken tekrar saglık sigortası istenmiş bu farklı sigortaların içeriği nedir?
Gönderen: umut ulgen
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba,

almanyada doktora yapıyorum. buradaki bursum sona erdi ve kendim sigorta yaptırmam lazım. 5 aylık saglık sigortasını nasıl yaptıra bilirimve fiyatı nedir? 33 yaşındayım.
Gönderen: nehyet yiğit
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar
ben bu ay sonunda hollanda ya gıdecegım-hollanda buyukelcıklıgının belırlemıs oldugu herhangı bır sıgorta sırketı yada sırketlerı varmı
bu konuda yardımcı olursanız sevınırım
ıy calısmalar
Gönderen: nil nil
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
polonya erasmus için pasaport tamam vize için istanbulda ne işlemler yapılacak?kaç ytl gerek?hangi evraklar gerekli,polonya vizesi için istanbulda adres neresi?
Gönderen: sevda kara
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben seyahat sağlık sigortası yaptırmak istiyorum 2 aylık.almanya vize başvurusu için istiyorlar..acaba fiyatı ne kadar.30000 euroluk teminatlı seyahat sağlık sigortasının bana ne kadara mal olucağını söylermisiniz? 2 aylık yaptırıcağım
Gönderen: KEMAL GUNES
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Halen DSİ 13. Bölge Müdürlüğünde ziraat yüksek mühendisi olarak çalışan 1/4 dereceli devlet memuruyum. Yeşil pasaportum var. Dolayısıyla sağlık güvencesine sahibim. 1 ay sonra Ukrayna ve Belarussia'ya turistik amaçlı gidip toplam 7-8 gün kalacağım. Bu süre içinde seyahat sağlık sigortası yaptırmam şart mıdır? saygılarımla
Gönderen: erdoğan çiftçi
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
mrb. öncelikle yardımlarınız için teşekürler. ben ilk defa gidecem avrupaya vize için randevu aldım ve sağlık sigortası istiyorlar onu nerden yaptırabilirim normal sigorta acentelerinden mi? yoksa başka bir yerlerden mi? yardımcı olursanız sevinirim
Gönderen: ayhan çetin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
eşim almanyada doğum yapacağı için bende almanyaya eşimin yanına bir haftalığına gitcem seyahat sağlık sigortası yaptırmak zorundamıyım teşekürler.
Gönderen: Akın Soysal
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhabalar,
Ben Ekim ayında Almanya'da Master'a başlayacagım. Ögrendigime gore, Turkiyeden seyahat etmeye basladıgım andan itibaren, almanyada devlet saglık sigortam baslayana kadar seyahat saglık sigortası yaptırmam gerekiyormus. Bu dogru mu?
İkincisi, almanya ya gitmeden ogrenciler icin yapılan alman saglık sigortası yaptırabilir miyim?
Son olarak da, bu 8 euro dediginiz ucret haftalık ucret mi?
Tesekkur ederim.
Gönderen: Zülfiye Akyıldız
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba, ben ispanya da 1 yıl öğrenci olarak kalabilmek için özel sağlık sigortası yatprmalıyım , fiyat bilgisi alabilir ? Teşekkürler
Gönderen: osman yaşar
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
almanyaya gitmek için seyahat sigortası yaptırdım ancak vize alamadım bu durumda seyahat sigortamı iptal ettirip ödediğim primi alabilirmiyim bu konuda bilgi almak istiyorum
Gönderen: nevin bitirgiç
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba ben erasmus değişim programıyla 6 aylık bir süreyle slovakyaya gideceğim.öğrenci olarak vize alacaklar için gerekenler kısmında seyahat süresini içne alan 30.000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası yaptırmam gerektiği yazıyor.Bunu nerden yaptırabilirim?Ayrıca 30.000 euro bu sağlık sigortasının fiatımı, değilse nekadardır ve yaptırabileceğimiz uygun yerler varmıdır?Ayrıca vize nekadar zamanda verilir?Bir başvuru formu olduğunu duydum bu formunu vize başvurusu için gittiğimiz zaman mı dolduruyoruz yoksa önceden temin etmek gerekiyor mu?Ayrıca vize için gerekli evraklarda babanın iş durumuyla ilgili bilgilerde isteniyor benim babam işçi emeklisi dolayısıyla bende emeklilerin vize alması için gerekli belgeler kısmından mı düzenleyeceğim.?setahat sağlık sigortası yaptırmak nekadar zaman alır?Vize başvurusu için gittiğimiz zaman mülakata alınmak gibi bir durum var mı?Vize alırken dikkat edilmesi gerekn çok önemli gözden kaçabilecek noktalar var mı?Çok fazla soru sordum kusura bakmayın ama bu konu hakkında çok fazla şey bilmiyorum ve yardıma ihtiyacım var.Şimdidedn teşekkür ederim
Gönderen: ali özdemir
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
meraba ben polonyaya gitmek istiyorum turist olarak fakat daha önce hiç dişarı cıkmadım ne yapmam gerekiyor bana bi yardımcı olurmusunuz
Gönderen: gaye ömür
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
avusturyaya erasmus değişim programıyla 6 aylık süre için öğrenci olarak gidicem. 30000€teminatlı seyahat sigortasıyla ilgili detaylı bilgi almam mümkün mü? Bu sigorta nereden nasıl yaptırılır, gereklikefil vs. var mıdır? işlem ne kadar sürede gerçekleşir, bilgilendirirseniz sevinirim..
Seygılar...
Gönderen: Sevda Yaz
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Bu sigorta için bir ön bilgi edinmek istedim.Herhangi bir önerisi olan varsa, şimdiden teşekkür ederim.
Gönderen: seval coşkun
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar ben isviçreye 1 ay için tatile gitmek istiyorum..seyahat ve sağlık sigortasını nerde yaptırcam ve 1 aylık için ne kadar ödeme yapmam gerekiyorr...???
Gönderen: Cihan BAL
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
eramus ile 1 seneliğine polonyaya gideceğim.seyahat sağlık sigortası yaptırmam gerekiyor.en uygun fiyat konusunda yardımcı olabilir misinz?
Gönderen: sinan gürsoy
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
danimarka için sağlık sigortası yaptırmam gerekiyor.bununla ilgili bilgileri almak istiyorum nerden veya kaç günlük almam gerekiyor 90 günlük vize için
Gönderen: Sezgi Fischer
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba, annem benim saglik sorunlarim nedeniyle yesil pasaportuyla ilk defa yurtdisina cikacak. Kendisi emekli sandigina bagli. Almanya'da benim yanimda uzun süre kalacagi icin ona burasi icin saglik sigortasi yaptirmak istiyorum. En azindan kücük bir soguk alginligi oldugunda bile rahatca doktora gidebilmesi benim icin cok önemli. Bana bu konuda bilgi verir misiniz?
Gönderen: ALPER ÜNAL
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
SLM BEN MEMURUM BU SEYAHAT SAGLIK SIGORTASINI NERDEN ALCAM HICBILGIM YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM NEREYE BASVURUP BU 30000 EURO LUK SIGORTAYI ALCAM.SAYGILAR..
Gönderen: zelal nazlı
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar;
İki sorum olacak:) umarım yanıt alabilirm sizden..İsviçre ' ye turistik yanıma turistik olarak gelmek istyen bir arkadaşım var..ama yanımda kalacağı için, davetiye göndermek lazım bunun şartları nelerdir acaba..ve seyahat sigortası için nereye başvurulabilir..teşekkürler
Gönderen: Sinan Ceylanlı
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
iyi gunler.. ben belçıka için turıstlı vıze yada ögernci vizesi almak istiorum
gereklı olan 30.000euro luk saglıksigoratsını temin etmem için ne gereklıdır ve nakadar ücret odemem gerekır
tesekkurlr
Gönderen: UĞUR BOYNUİNCE
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
MRH BENİM AVUSTURYADA BİR ÇOK YAKIN AKRABAM VAR VE BEN BUNLAR ARACILIGI İLE ORAYA GİTMEK İSİYORUM VE NASIL GİDEBİLİRİM YARDIMCI OLABİLİRMİŞSİN
Gönderen: UĞUR BOYNUİNCE
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
MRH BENİM AVUSTURYADA BİR ÇOK YAKIN AKRABAM VAR VE BEN BUNLAR ARACILIGI İLE ORAYA GİTMEK İSİYORUM VE NASIL GİDEBİLİRİM YARDIMCI OLABİLİRMİŞSİN
Gönderen: iklim
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar isviçreye bir haftalık turistik seyhatte bulunacağım seyhat sağlık sigortasıyla ilgili bilgi almak istiyorum sigortayı yaptırabileceğim yerler ve fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim.
Gönderen: hatice çiftçi
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
almanyada göz doktoruna protez yaptırmak için muayne olmam lazım bunun için ne gibi evraklar lazım yada neler yapmam lazım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Gönderen: Belgin Korkut Aktas
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
turist vizesiyle ziyarete gelen kisi ssk.dan emekliyse ve eside bundan yararlaniyorsa,yinede seyahat ve saglik sigortasi yapmasi zorunlumudur.
Gönderen: selim şahin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
irlanda turistik vizesi hakkında bilgi istiyorum.9 günlüğüne tatil amaçlı gideceğim seyahat sigortası yaptırmam gerekecek mi?eğer seyahat sigortası yaptırmam gerekecekse fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?vize işlemlerini sizin yapmanız halinde istediğiniz dökümanlar neler olacak?vize işlemlerini sizin yapmanız halinde isteyeceğiniz meblağ nedir?
Gönderen: özhan yazıcıoğlu
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
90 günlük 30000 euro teminatlı sağlık ve seyahat sigortasının fiyatı nedir acaba?teşekkürler..
Gönderen: hulya nergis
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba,
Annam ve babam yeşil pasaport sahibi, 72-73 yaşında Türkiye'de yaşamakta olan insanlar.
Ben Fransa'da yaşıyorum.
Daha önce de birkaç aylık sürelerle yanıma geldiler.
Ama bu kez yaşlarının daha fazla ilerlemiş olmalarından ötürü sağlık sorunları var.
Yanımda geçirecekleri üç ay içinde de doktar vb ihtiyaçları olacağı kesin.
İkisi de yüksek dereceden devlet emeklisi oldukları için orada bir sorunları yok.
Burada ne yapabilirim ya da gelmeden önce ne yapmalarını önerebilirm.
Yeşil pasaport nedeniyle vize almadan gelecekleri için sanırım başka bir yol var.
Teşekkürlerimle...
Gönderen: gözde divrik
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben viyanada üniversite eğitimi göreceğim.vize için seyahat ve sağlık sigortası istediler.bunu nereden yaptırabilirim.ve gerekli olan diğer bilgileri söylerseniz çok sevinirim.
Gönderen:
Email:
Başlık:
Gönderen: Nurcan Çiçek
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
01.12-2008 tarihinde 4 günlük yurt dışı gezim var ve seyahat edeceğim yer zorunlu sağlık sigortası istiyor.Bu sigortayı nerden yaptırabilirim ve bunun için gereken minimum limit nedir?Tsk.
Gönderen: ercan mutlu
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba bana almanyadan davetiye geldı ama bana bu davetıyeyı göneren kişi benim sağlık sigortamın yeterliliğini soruyor bunu nasıl öğrenebilirim
Gönderen: mehmet özdemir
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben almanya ya turist gitmek istiyom ama bu seyahat sigortasını anlamadım ne yapmam gerke li 30,000 euro ile ne yi kast ediyo paramı yatıracagım yok sa
kagıt uerın de oyle mi?
Gönderen: Suat Okumuş
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba.bulgaristan ögrenci vizesi(D vizesi) için başwuru yapıcagm.benden istenen seyahat we saglık sigortasını kaç yıllık yaptırcagımı bilmiyorum.yardım edersenz sewinirim.saygılar
Gönderen: ugur kocar
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
isvec vizesi icin seyaat sigortasi gerekiyormus.nereden en ucuza yaptirabilirim.ve ayrintili bilgi verebilirmisiniz?tesekkurler
Gönderen: aksehirli
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
alacağımız 30.000 avroluk saglık sıgortasının fiyatını ögrenebılırmıyım..şimdiden tesekkur ederım saygılarımla
Gönderen: Tarık
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
bulgaristana arkadaşımı zziyarete gitmek istiyorum ne işlemlerini yapmam gerek sağlık sigortası filan neler yapama lazım mail ile bilgilendirirseniz memnun olurum
Gönderen: MURAT TOPALKARA
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
seyahat sağlık sigortasını nerden ve nekadar para yatırarak alabilirim
Gönderen: Tarık
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba; yeşil pasaportla almanyaya gidecez ben çalışan memurum seyahat sağlık sigortası yaptırmamız gerekiyormu daha doğrusu mecburimi ayrıca karşı tarafın davetiyesi gerekirmi teşekkürler.
Gönderen: mustafa aksoy
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba, ben 3 aylık turistlik amaçlı hollandaya gitmek istiyorum. seyehat sigortasının nereden temin edebileceğim hakkında sizden bilgi istiyorum. teşekkür ederim
Gönderen: gamze
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ispanyada bir kaç günlüğüne tatil yapmak istiyorum. almanyada doğdum ve ailem hala orada, ben türkiyede çalışıyorum fakat aynı zamanda yükseklisans öğrencisiyim, almanyadan aldığım 2 süreli oturum müsaadem var. ispanya seyahatim için almam gereken vize schengen vize midir yoksa ispanya konsolosluğundan yeni bir vize almak zorunda mıyım? almanya oturum iznim seyahatim için yeterli değil mi? bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. iyi günler, iyi çalışmalar, kolay gelsin, hoşçakalın.
Gönderen: Tolga
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Sayın Site Yöneticileri,
Önümüzdeki yaz, ağabeyimin kadro/derecesi nedeniyle sahip olduğu yeşil pasaport imkanı ile yiğenim Almanya'ya vizesiz giriş yapacak.
Yaz tatilini burada, yanımda geçirmesi muhtemeldir.
Böyle bir durum için önereceğiniz seyahat sigortası imkanları hakkında bilgi vermenizi rica eder, saygılar sunarım.
Gönderen: Evrim
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Hollandaya 3 günlük turistik gezi planlıyorum. Vize için gerekli 30000 euro teminatlı seyahat sigortası minimum ne kadar süreyle yaptırmalıyım ve maliyeti nedir?
Şimdiden teşekkürler.
Gönderen: hanıfe
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
hollandaya cıkıslarım sırasında saglık sıgortası almamıstım bu sene almam gerektıgı soylendı.saglık sıgortasının hangı sekıllerde ve ucretlı olup olmadıgını ogrenmek ıstıyorum.alınan yer neresı daha acık sekıllerde anlatılmasını ıstıyorum.
Gönderen: ibrahim
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
17 yaşindayım öğrenciyim fransaya yaz aykarında 90 gün staj için gidecegim.yeşilpasaportum var.vize sorunum yok.Babam devlet memuru oldugu için saglık güvençemde var.Bu şartlarda yine seyahat sigortası yaptıracakmıyım. teşekkür ederim.
Gönderen: damla
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
slm ben akrabalarımın yanına turist olarak bir aylığına hollandaya gitmek istiyorum bunun için ne gibi belgeler gerekiyor?bana yardımcı olabilirmisiniz.
Gönderen: hacı musa
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben belçikaya davetıyelı olarak gıtmek istiyorum ne yapacagımı ne yapmam lazım tam bi bilgim yok bana yardım cı olun teşekkür ederim
Gönderen: senem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
mrh almanya berlin ne arkadaşımı ziyaret için gitmek istiyorum 20 aylık oğlumla birlikte seyahat sağlık sigortasını hiç anlamadım nasıl yapılıyor davetiyeyle gidincede isteniyormu ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim tşk.
Gönderen: irfan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
insana zaten yeterince çile çektiriyorlar olmasın herkesin parası varmı peki yoksa bu sigorta için
Gönderen: ELİF
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
bütün avrupa ülkeleri için 30,000 € teminatlı seyahat sağlık sigortası denyor ben canada ya gidicem bunu için seyahat sağlık sigortası gerekiyormu
Gönderen: ozan pirol
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
selam arkadaşlar forumda bulgaristan transit vizesi almamız durumunda seyahat sigortasinin gerekmediği yazıyor fakat uygulamada bu böyle değil bulgaristandan transit geçiş durumlarında bile seyahat sigortası istenmektedir.
Gönderen: Fırat BALIK
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
SODES (sosyal destek programı) kapsamında öğrencilerimizi İl dışına 1hafta süre ile eğitim amaçlı geziye götürmek istiyoruz. Seyahat sigortasının bir kişi için tutarı kaç TL dir?
Saygıyla,
Gönderen: ulviye AYYILDIZ
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Finlandiyaya icin erasmus aday ogrencisiyim . oturma izni icin sigorta yaptirmam gerekiyor ancak gitmeye hak kazananlar vize aldiktan sonra belli olucak. sigortayi ileriki bir tarihte baslatsam eger hak kazanamazsam sigortami sonra iptal ettirme hakkinda sahip miyim>>?? tesekkurler
Gönderen: Güner
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Almanyaya turistik amaçlı gitmek istiyorum. 3 ay kadar kalmayı ve orada bir dil kursuna gitmeyi planlıyorum. vise işlemi ve diğer gerekli, önemli hususlar hakkında yardımınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
Gönderen: Güner
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Almanyaya turistik amaçlı gitmek istiyorum. 3 ay kadar kalmayı ve orada bir dil kursuna gitmeyi planlıyorum. vise işlemi ve diğer gerekli, önemli hususlar hakkında yardımınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
Gönderen: serkan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
seyahat sigotası ile birlikte SOSYAL GÜVENLİK KURUMU sigortası istenmekte midir yoksa ikisinden biri yeterli mi? teşekkür aderim.
Gönderen: yusuf ali
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben almanya vizesine başvuru yapacam benim normal siğortamvar bunu yaptırmam muhakkak gerekiyomu biraz bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Gönderen: emine
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
slm ben yuksek lısans öğrencisiyim bu yaz 2 aylık almanyaya akrabalarıma gıtmek ıstıyorum halen okulumda öğrenimime devam etmekteyim. seyehat sağlık sigortası hakkında cok sey okudum kafam karıstı ne yapmam gerekıyor nereye basvurmam gerekır bu sıgortayı yaptırmam ıcın? aydınlatırsanız cok sevınırım bırde sabıka kaydı cıkarmam gerekıyor mu?
tesekkurler
Gönderen: emine
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar
Bulgarsitan transit vize için sağlık sigortası istememektedir yazmışsınız fakat yanlış transit vize için bile sağlık sigortası istiyorlar.Daha 1 ay önce gittim ve bizzat şahit oldum.Makedonya'ya gidecektim ve Bulgaristan dan trnasit vize almam gerekiyordu sağlık sigortam olmadığı için reddedildim.Sağlık sigortası yaptırdıktan sonra kabul ettiler ve vizeyi tenezzül edip verdiler.
Gönderen: serap
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Öğretmenim. Bu yaz Almanya'ya gideceğim. Yeşil pasaportum var. Sağlık sigortası yaptırmam gerekiyor mu?
Gönderen: meral
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
birbucuk ay süre ile kızım amerikaya gidecek.20 yaşında.nasıl bir saglık poliçesi alabiliriz.vizesi var.bilgi ve fiyat belirtirmisiniz?
Gönderen: nilüfer
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
özel sağlık sigortam dışında emekli öğretmen olarak sağlık sigortam var.yeşil pasaportum olmasına karşın yunanistana giderken vize almam gerekiyor.syahat sigortası ayrıca yaptırmalı mıyım.
Gönderen: azra
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
erasmus programı ile danimarkaya geçireceğim on aylık süre için vize başvurusu yapacağım fakat pek bilgim yok..3o.ooo euro teminatlı sağlık sigortası nasıl nereden ne kadara yaptırılabilir?..zornunlu mudur? nasıl yararlanabilirim?..şimdiden teşekkürler..
Gönderen: ercan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
beni almanyadan devet ediyorlar onlar bana davetiyeyi nasıl gondercekler ve nasıl olmalı bide bu 30.000€ luk sağlık sigortasını nasıl yaptıracagım bu nedir bilgi almak istiyorum
Gönderen: Sinem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba, ben dil asistanı olarak 9ay için İrlanda'ya gidiyorum, eylül 2oo9dan itibaren, sağlık sigortası işlemleri ve fiyatını öğrenebilir miyim? teşekkürler.
Gönderen: Can
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben erasmus programı ile Slovakyaya gideceğim sağlık sigortası yaptırmam gerekiyormu ??
Gönderen: ilker
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben ingiltereyi goremiyorum ve kendim ingiltereye gidecemde nerde bu ulkenin saglik sigortasi
Gönderen: çağrı
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba ben eylulde slovakyaya erasmusla egitım gormeye gıdıcem.gidecegım okul kabul belgelerını maıl olarak yolladı acaba vıze basvurusu ıcın orjınallernın gelmesını beklemem gerekıomu yoksa maıl yada faksla yollanan belgelerle vıze basvurusu yapabılırmıyım
Gönderen: baran
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar ingiltere de yaşıyan kız arkadaşımla evlenmek amacıy ile gitmem gerekiyor orada yaşamayı düşünüyorum hem oranın hayat felsefesini hemde okullarından yararlanmak istiyorum ama gitmek için gerekli evrakların vede koşulların maddiyatın ne kadar olduğunu bilmiyorum bu konu hakkında mail adresime mail atmanızı rica ediyorum bilgi veririseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler
Gönderen: MERYEM
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Ben isviçreye gitmek için İsviçre Konsolosluğuna 200 Lira yatırdım ama İsviçreye gidemedim.Yatırdığım 200 Lira sigorta parasını alabilirmiyim?
Gönderen: esma
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
açıköğretim 4.sınıf öğrencisiyim. avusturyada ablam kalıyor ziyaret amaçlı yanına gitmek istiyorum. acaba açıköğretimde okumam öğrenci olarak gitmem için olanak sağlar mı sağlarsa gene de sağlık sigortası için ne kadar teminat göstermem gerekecek...
Gönderen: özkan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ıyı gunler Ben 20 yasındayım ve Anadolu ünıverstesınde dısarıdan okumaktayım; Almanya Veya Fransa'ya gıtmek ıcın Vıze almak ıstıyorum Gerektıgı halde Yurd dısından ıstekte ıstetebılırım yardımcı olursanız sevınırım
Gönderen: özkan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
İYi günler ben almanya veya fransaya gitmek ıcın vıze almak ıstıyorum acıkögretımde ögrencıyım 20 yasındayım aceba verırlermı
Gönderen: adem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
benim sigortam var seyahat sigortasi 30,000 euro ben seyahat sigortasi yaptirdigimda nekadar param gidecek ne tür belgeler istenecek biran önce cp verirseniz memnun olurum tsk
Gönderen: Caner
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Meraba,
Ben bulgaristan konsolosluğuna öğrenci vizesi için başvuracağım Bu sırada benden istenen sağlık sigortasının süresi nekadar olacak.bu sigortayı ne kadar sürede Fiyat olarak da ne kdara hazırlıyorsunuz.
Şimdiden Teşekkürler
Gönderen: Turgay
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhabalar,

Ben Finladiya'ya 3 günlüğüne arakadaşım yanına gideceğim. Bunun için seyahat sağlık sigortası yapırmam gerekiyor. Bu süre zarfı için 7 günlük seyahat sigortası yeterli midir? maliyeti nekadara mal olur?

Teşekkürler
Gönderen: burak
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
iyi günler ben ögenciyim almanyaya 1 kaç haftalıgına turistik amaçlı gitmek istiyorum kafama takılan soru seyahat sigortası istemesi bu seyehat sigortasını siz tarafımızca karşılanır demişssiniz bu nasıl oluyo ben bu seyehat sigortasını nasıl halledecem
Gönderen: Burcu
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Hollanda bildiğim kadarıyle yeşil pasaporta vize istemiyor. Seyahat sağlık sigortası yine de isteniyor mu acaba ve bu sigortanın ücreti nedir,nereden yaptırılabilir?
Gönderen: yusuf
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
almanya ya 1 aylık vize alınca günüm bitmeden bir firmada sigortalı bir işe başlarsam vize mi uzatabilir miyim? ve bir ay içinde ne gibi haklardan yararlanabilirim ? cevabınız için şimdiden teşekürler
Gönderen: uğur
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
30000 euroluk seyehay sağlık poliçesi hakkında bilgi alabilirmiyim ve maliyeti nedir ? şimdiden teşekkürler
Gönderen: salim
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
sigortam var ve belarus gezimde seyahat sigortası yaptırmak zorundamıyım?
Gönderen: mehmet
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
bu seyahat sağlıksigortasını nereden yaptırabiliriz teşekkürler
Gönderen: seher
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
bu sigortanın nerden alındığını lütfen yazarsanız İstanbul Alman konsolosluğuna en yakın nerden alabilirim. lütfen onun yanıtını verebilirseniz memnun olurum.

Saygılarımla

Seher Özbaş
Gönderen: mehmet
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben almanyaya turist olarak gidecem sirketim var davetiye geldi saglık sigortası primi ne kadar bide gereklimi??*
Gönderen: gulay
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
yeşil pasaportum var,ilk defa yurt dısına cıkıcam,ocak ayında fransaya gıtmeyı planlıyorum,vıze gerekmıyor ama pasaportum ve ucak bıletımdem baska yapmam gereken bır ıslem var mı,devlet memuruyum yıne de seyahat-saglık sıgortası ısterler mı,gıderken bır sorun yasamak ıstemıyorum,tesekkurler...
Gönderen: hülya
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben öğrenciyim ve almanya da dil okuluna yazıldım. babam ssk dan emekli bende babamın sigortasını kullanıyorum. bunu almanyada da kullanabilir miyim yoksa seyahat sigortası yapmak zorunda mıyım teşekkürler
Gönderen: leyla
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
slm almanyaya yeşil pasaportla 15 günlüğüne gidecem.seyahat sağlık sigortası yeşil pasaport içinde geçerli mi.geçerliyse ücret ne kadardır öğrenebilirmiyim
Gönderen: ahmet
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
önümüzdeki sömestr almanya ya öğrenci olarak gideceğim. öğrenci seyahat sigortası ve vize işlemleri için yapmam gereken nelerdir?
Gönderen: Görkem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Avusturya konsolosluğu öğrenci vizesi için seyehat sigortası yaptıracağım.bunun hakkında fiyat verirseniz sevinirim..
Gönderen: Fazıl
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba! İstanbulda oturuyoruz. 2006 yılında hanımla beraber turist olarak Yunanistana gittik. Şimdi Norveçe turistik vize almak için Ankaraya gitmemiz şartmı?
2-ci soru: Banka hesap cuzdanında ne kadar para olması yeterli?
Veya hesap cuzdanı olmazsa. nakit parayla gidebilirmiyiz?
Önceden teşekkürler!
Gönderen: serap
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar.özel okulda öğretmenim annem 2 yıldır danimarkada yaşıyor yarıyıl tatilinde gitmek için danimarka konsolosluğuna başvurdum.ancak danimarka konsolosluğu benden 56 bin kron teminat istedi.bu neden acaba zaten sağlık sigortamı yaptırmıştım.ayrıca okulumda çalıştığıma ve geri döneceğime dair belgelerim eksiksiz tamam dı.bu teminat işi yüzünden gidemiyecekmiyim?lütfen bir an önce bana bilgi verirseniz sevinirim..
Gönderen: metin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
sağlık sigortası için örneğin avustralyaya öğrenci olarak gitsemde bunu ödemek zorundamıyım ayrıca 30 000$ sabitmi daha az veya fazla olabilirmi
Gönderen: açelya
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba..amerikaya gitmek istıyorum ve saglık sigortasını sizde göremedım bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. sigortaya ne kadar yatırmalıyım. 30.000euro dıye duydum dogrulugu varmı acaba?
Gönderen: menderes
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba 17 aydır Lıbyada bır arap sırketınde çalışmaktayım ıkamem var.turıstık amaçlı senegale gitmek ıstıyorum turkıyeden vıze başvurusu yapacagım saglık sıgortası ve dıger evraklar hakkında bilgı istiyorum.saygılarımla
Gönderen: GÖKHAN
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
mrb lar ben devlet memuruyum(sözleşmeli 4/b) eşim ve ben turistik amaçlı kısa süreli fransaya gitmek istiyoruz akrabam var orada vize için ve sigorta için neler yapmam gerekiyor ve ücretler ne kadardır ayrıntılı bilgi almak istiyorum lütfen yardımcı olun bekliyorum
Gönderen: SAVAS
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
BU SİGORTANIN FİYATI NEDİR VE NERDEN ALINIR
Gönderen: ece
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba, ben Portekiz Lizbon'a gezme amaçlı gitmek istiyorum. Orda portekiz olan bir tanıdığımın yanında kalacağım. Yeşil Pasaportum var, Üniversite'den yeni mezun oldum, çalışmıyorum. Ancak benim sigortam yok ve oraya vize alabilmek için illa 30 bin Euro vermek zorunda mıyım?
Gönderen: başar
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba. yeşil pasaportta sağlık ve seyahat sigortası gerekiyor mu almanyaya giderken? vize başvurusunda geçiyor. ancak vize almaya gerek yoksa?
Gönderen: mehmet
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
vize almak için neler yapmak lazım okumuyorum temizlik işinde çalışıyorum sigotam yok annem almanya da
Gönderen: esma
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
bn gürcistana gitmek istiorum sadece 1 haftalığına gezmek we arkadaşlarımı görmek için ve üniversiteleri görmek için sağlık sigortaları bana çok masraflı göründü ne yapabilirim bn üniwersite öğrencisiyim....
Gönderen: NURSEL
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ANNEM VE BABAM ARALIK 15 TE AMERİKAY GİTTİLER 6 AYLIK VİZELERİ VAR HALEN ORDALAR BABAM RAHATSIZLANMIŞ HASTANEYE GÖTÜRMÜŞLER BİZ SİZE ÜCRETLİ BAKABİLİRİZ DEMİŞLER. SAĞLIK SİGORTASINDAN YARARLANMA SÖZ KONUSU DEĞİL DENMİŞ ACABA BEDEN GİDERKENDE SEYAHAT SİGORTASI YAPTIRMIŞTIK YAŞI 73
Gönderen: ERKAN
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
slm,ssklı bır calısnım bazı saglık problemlerim var,(önemli)buradaki doktorlar tam teşhis koyamadılar,kardeşim almanyada ıkamet etmekte,suankı ısyerınde 3 yıldır calısmaktayım,gayrimenkul olarak arabam var evımde var ama uzerımde degıl,benden evrak olarak ne ısterler,30.000euroluk sıgortadanda bırsey anlamadım.bana yardım edersenız sevınırım,cevabınızı beklıyorum.benım dogum yerım almanya bu ısıme yararmı,kolay gelsın,
Gönderen: selma
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba vinç şirketi çalıştırıyorum aclil olarrak fuara katılmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisisin
Gönderen: bircan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben 2 aylık almanya ya gıtmek istıyorum ve saglık sıgortasının ucretleri hakkında bilgi almak istıyorum.. yasim 26 ve memurum....
Gönderen: Defne
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba; ben lise mezunuyum. Öss girdim ve sanırım biryerleri kazanmış bulunuyorum fakat ben üniversiteyi norveç / oslo da istediğim bir bölümü okumak istiyorum. Hem çalışıp hem okumak istiyorum. Sağlık sigortası için ne kadar istiyorlar? Vize işlemleri ne kadar? Kabul edilmeme ihtimalim varmı ve varsa nelere bağlıdır? İş bulabilirmiyim? 1 oda 1 salon ev kiralayabilirmiyim? Üniversite başvuru tarihleri nezaman? Yol, vize falan hertürlü şey içinde olarak oraya gitme maliyetim ne kadar olur? Bir gitsem zaten hem okuyup hem çalışmayı düşünüyorum. Lütfen, detaylı bir şekilde bana mail yollarsanız çok sevinirim.

Teşekkürler.
Gönderen: hayrullah
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
norvec oslo da oturan arkadaşımı ziyaraet etmak istiyorum 1 haftalık vizeye ihtiyacım var neler yapmam gerekiyor bilgi almak istiyorum hangi evraklara ihtiyacım olacak bilgilendirebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim saygılar hayrullah burkay
Gönderen: taner
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba bana bir adet Seyahat_Saglik_Sigortasi lazim annemi almanyaya getirecem annem ne kadar tutuyor bana yazarmisiniz
Gönderen: Nazira
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Ben yabancı uyruklu burslu öğrenciyim.Viena'dan arkadaşım daviet ediyor. Bende üniversiteden öğrenci belgesi, burslu olduğuma dahil belge Milli Eğitim Bakanlığından hazır elimde var,ama uluslararası sağlık sigortası lazımmış, onu ben nasıl,nerden alabilirim?Yoksa Bankaya 50000$para mı yatırmam lazım mı.Bu kadar param yok. lütfen yardımcı olur musunuz? Viena'daki arkadaşım bütün masrafları alıcam dedi,resmi olarak İstanbuldaki Konsolustluluğa gönderecek.
O gönderdiği belge yardımı olur mu? Ben vize alabilirmiyim ya da yok mu?
Gönderen: Berkan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Erasmus ile 2010-2011 öğrenim hakkı kazandım, herhangi bir teminat olarak konsolosluk'un benden ne gibi beklentılerı olacak bilgilendirirseniz sevinirim..
Gönderen: Tamer
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Kadrolu devlet memuru olarak çalışmaktayım yine de 30,000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası yaptırmam gerekiyormu. İlginiz için şimdiden teşekkürler.
Gönderen: Volkan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Amerika vizesi için gereken evraklarda sağlık sigortası gerekiyor mu? Yani 30.000 euro yatırmamız gerekiyormu?
Amerikanın adı geçmiyor ama sigorta gerektiren ülkeler arasında..
Bilgilendirirseniz sevinirim..
İyi çalışmalar...
Gönderen: Hazar
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
seyahat sağlık sigortasını hangi firmalardan ve kaça çıkarabilirim
Gönderen: kezban
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
eşim polis memuru almanyaya tatile gidecegim seyahat sigortası yaptırmam gerekirmi
Gönderen: halil
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
devlet memuruyum yeşil pasaportumuz var eşim de memur çocuklarımla turist olarak avusturyaya gideceğim biz seyahat sağlık sigortası yaptıracak mıyız yeşil pasaporta avusturya vize istiyor mu?
Gönderen: adem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
lübnan vizesiyle alakalı deep-search bir fikri olan eden varsa beni bir bilgilendirrmisnz?
siznde üniversite yıllarnda ortadogu ya gidesiniz
tşkkrler pilis;
Gönderen: erhan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben unıversite ogrencısyım 21 yasındayımm.amcam ve ablam almanyadalarrr ... onların yanına tatile gtmek ıstıyorum ne yapmam gerekıyorrr .dil kursu falan almam gerekıyormu hangı belgelerle muracat etmem gerekıyor.bılgı verırsenız sevınırm. ii gunler
Gönderen: Merve
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba,
Ben erasmus olarak 10 aylığına ispanyaya gidicem.Pasaportu 2 senelik alıcam, vizede 1 senelik olucak.Ama 10 ay kalıcam orada. Bu durumda ne kadarlık sağlık sigortası yaptırmam gerekir? Bide ücreti ne kadar olur bunun?
Şimdiden teşekkür ederim.
Gönderen: isa
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
turkiyede bulunan 14 yasindaki oglumu 2 ayligina yanima getirmek istiyorum turist olarak velayeti annesinde oglum icin bir seyahat saglik sigortasi yaptirmam sartmi? bu konuda bilgi vrirseniz memnun olurum yaptirmam gerekirse ucret ne kadar ödemeliyim
Gönderen: erkan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben bu sıgorta polıcesını nerden yaptırabılırım her hangı bı sıgortacı olabılırmı kabul olurmu ?tsklr
Gönderen: Seval
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ne kadarlık sigorta yapmama gerekiyor
Gönderen: muhammed
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
acık ogretım unıwersıte okuyanlar ogrencı olarak belcıkaya gıdebılyor mu gereklı ewraklar neler
Gönderen: ferhat
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
bn sırbistana gitmeyi planlıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim orda bi arkadaş var onda kalacagım ama vize pasaport için ne kdr para gerekiyor ne gerekiyor ve toplam kaç paraya mal olur uçak parsı içinde ?
Gönderen: soner
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben sağlık sigortasını soracaktım. nasıl yaptırıcam ? nerede yaptırıcam.. bu konuda bilgi verirseniz sevinirim..
Gönderen: EMRE
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Ben şimdi burda 3 aylık çıkarttırsam almanyaya geçtikten sonra devam ediyormu yoksa almanya ya gidene kadaar mı birde almanyada oturum almak için çıkarttırmaya gerek varmış o nasıl oluyo?
Gönderen: seckin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben holllandaya ıstek uzerıne gıdıcem seyehat amaclı benım ne gıbı evraklar hazırlamam lazım ve ne kadar masrafım olur eger bılgılendırırsenız sevınırım sımdıden tesekkurler............
Gönderen: Doğan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben 18 yaşında bir öğrenciyim.Almanyaya turistik bir gezi yapmak istiyorum.Sizce bana tam açıklamalı gerekli bilgileri verebilir misiniz? birde bu sağlık sigortası nedir?almanyaya giderken sağlık sigortası için 30.000 euro para ödememiz mi lazım?
Gönderen: adem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben seyehat sağlık sigortası hakkında bilgi almak istiyorum . tam olarak niçin ve bunun olması şarttmı olmadan vize alınamıyomu.
Gönderen: özlem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
83 yasindaki anneannemizi almanyaya getirmek icin yaplmasi gereken 30,000 € teminatli seyehat saglik sigortasini yaptirdik şimdi ne yapmalıyız
Gönderen: Harun
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhabalar. 04/11/2010 - 21/11/2010 arası almanya'da turistik amaçlı kalacağım. Sağlık sigortası fiyatı verirmisiniz? Mailinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Gönderen: sevinc
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
iyi gunler ben universite ogrencisiyim subat ayinda arkadasiimin yanina almanya ya 10gunlugune gidicem vize belgeleri arasinda 30000euro seyahat sigortasi zorunlu diyor ben internetden bilet alirken seyahat sigortasini da almistim o gecerli olurmu yoksa yeniden mi almam gerekicek ve ne kadar ??
ilginiz icin simdiden tesekkurler...
Gönderen: Hüseyin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Almanya'ya öğrenci olarak turistik bir gezi yapmal istiyorum. Ancak bu sağlık sigortası kafamı kurcalıyor. Tahmini olarak sigortaya ne kadar ödeme yapmam gerekiyor? Ve kaç aylık olacak bu sigorta? Teşekkürler
Gönderen: ali
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
romanyadan kız arkadaşım gelecek pasaportta bisorunyok vizede tamam ama 295 yuro hayat sigorta bedelimi ne varmış bunu yapmasa türkiyeye giriş yapamıyo ,,, ,arkadaşım iceri girmesi icin neler yapması gerakiyor hangi işlemler tamamlanırsa gelebilir
Gönderen: osman
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
araçla umre için suudi arabistana gideceğim vize almam mümkünmü, ayrıca yemen, bae ve katar a da gitmek istiyorum bu ülkeler yeşil pasaporta vize istiyormu
Gönderen: uğur
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhabalar
ailemle beraber Almanya'ya gitmek istiyoruz Alman konsolosluğunun verdiği bilgilere göre tüm ülkeler için gecerli schengen seyahat, sağlık, sigortasıalmama zorunluluğu varmış nerden alabiliriz acaba?
Gönderen: elif
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben almanyaya gidicem ama bende seyahat ve sağlık sigortası istiyorlar bende bir türlü yakınlarımda yaptırmak için şirket bulamıyorm.. ben istanbul şirinevlerde oturuyorm lütfen bana yardım edrmisiniz.
Gönderen: hasan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
hollandaya turistik amaclı 7 günlüğüne gitmem gerekiyo bunun için seyahat sağlık sigortası tam olarak nerden nasıl alınacagını ögrenmek istiyorum daha detaylı bilgilendirmenizi bekliyorum teşekkürler...
Gönderen: Sabiha
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Haziranda 6 aylığına Kanadaya gidiyoruz. Eşimle birlikte kapsamlı bir sağlık sigortası yaptırmak istiyoruz. Yaş sınırlaması var mıdır. miktarı ve detayları ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim
Gönderen: ferhat
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
İYİ GÜNLER BEN TURİST OLARAK GİDİP EN AZ 3 AY LIK KALIP EVLENCEM ORDA BU SİGORTA 30 BİNN € DİOSUNUZ YA HİÇ ANLAMADIM BİR E POSTA ' MA NE İÇİN GEREKİOR 3 AY İÇİN NE KADAR YATIRMALIYIM Bİ HASTALIĞIM RİSKİM YOK YATIRMALIMIYIM Vb. bu sigorta konusunda bilgi verirseniz epostama sevinirim.
Gönderen: Özlem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba ben Erasmus öğrenci değişim programıyla Finlandiyaya gideceğim acil olarak sağlık sigortası yaptırmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.
Gönderen: sertaç
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
benım seyahat saglık sıgortam almanyada yapıldı ve bana e-mail yoluyla yolladılar bende yazıcıdan cıktısını aldım orjınalımı gereklı gıdıcegım yer frankfurt
Gönderen: Duran
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
MERHABA. Ben annemi uc ayligina hollandaya getirdim gelir ken seyahat saglik sigortasi yapilmis .Yalniz annemin burda dis agrisi cektigi icin dis doktoruna goturdum .Fakat doktor o verilen sigartayi tanimadigi icin biz den para aldi bu verilen parayi Turkiye ye dondugu zaman o yaptirdigi sigortadan doktora verilen parayi alabilirmi?
Gönderen: yusuf
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
sayın yetkili romanya bükreşten 1 arkadaşım gelecek seyyahat sigortası 3 aylık kaç euro yatması gerek bilgilendirirmisiniz pasportu normal vatandaş
Gönderen: okan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba, annem yeşil pasaport sahibi, Avusturya'ya giderken sağlık sigortası gerekiyor mu ?
teşekkürler.
Gönderen: serpil
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben sağlık sigortasını nerde nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Gönderen: Kerem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Seyahat Sigortasını yıllık yaptırmıştım şimdi farklı bir tur şirketi ile yeniden çıkacağım aynı sigortam geçerli mi geçerli ise nereden ulaşacağım aynı sigortama teşekkürler
Gönderen: Engin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Erasmus programı ile Almanya ya gideceğim.Alman konsolosluğu 30000� teminatlı sağlık sigortası istiyor.Acaba bu sigortanın bedeli ne kadar olur?
Gönderen: aysel
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Staj için erasmusla Belçikaya gitmek gibi bi hayalim vardı ama 30 bin euroluk lseyahat saglık sigortasıyla bu pek mümkün görünmüyor...
Gönderen: Abdul
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Bir kimse memur olarak çalisiyor ise ve kirada oturyor. Bir akrabasi onu almanyadan çagirsa, gezmek amaciyla vizede sorun çikabilir mi? çikabilirse neden? bankasinda 30.000 eurosu olmasi sartmidir? Yardiminiz için tessekürler...
Gönderen: mehmet
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben ist yaşiyorum bulgaristanda tanidigim bir bayan türkkiyeye gelmek istiyor ama pasaport icin mürcat eti karşisina sigorta keredisi cikti pasaporttunu alamiyor neden beni aydinlatirsan memnun olurum tşk ederim
Gönderen: hakan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
eşim almanya doğumlu annesi babası kardeşleri hepsi orda fakat hakkını öldürmüş durumda şimdi yeniden almanyaya nasıl giriş yapabilir
Gönderen: atiye
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
erasmus programı ile 6 aylığına portekize gideceğim hatta 6 ayı da geçicek. en uygun nereden sigorta yaptırabilirim
Gönderen: mustafa
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
düğün için fransaya davet edilmekteyim emekli sandıgına baglı emekliyim saglık sigortam orda geçerlimi
Gönderen: fatma
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
isveç e erasmus öğrencisi olarak gideceğim. vize işlemleri için sağlık sigortası gerektıgını ögrendım. nasıl ve ne şekilde gerçekleştirebilirm? yardımınızı bekliyorum.
Gönderen: burhanettin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
mrb ben almanyaya misafirliğe gitmek istiyorum yiğenlerim bana istek gönderdiler acaba bu saglık policesi ni nasıl alıcam 30.000 euro nasıl olucak bu iş anlayamadım detaylı bir bilgi lütfen
Gönderen: yağmur
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
amerikaya gitmek için vizede sigortamın olması gerekiyo mu?
Gönderen: muzaffer
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
oglum bogaziçi üniversitesi ögrencisi erasmus programı ile isveçe gidecek vize işlemleri ne kadar sürüyor ayrıca oturma izni alacakmı alacaksa işlemler ne kadar zaman sürüyor
çünkü okul 23 agastosta açılıyor zamanımız yetermi diye sormak istiyordum
Gönderen: gamze
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
meraba bana gelen davetle avusturyaya turistik amaclı gitmeyı planlıyorum.ancak avusturya konsoloslugundan randevumu aldım ama sigorta yaptıramadım bunu nasıl yaptırabılırımsadece 10 günüm kaldı yardımcı olmanızı rica ediyorum
Gönderen: serap
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba benim kardesimi turkiyede onu bu sene getirtmeyi dusunuyoruz turist olarak ama su seyahat sigortasi hakkinda hic bir bilgimiz yok nasil actirabilir benim kardesim uygun fiyat secenekleri varmidir bu konu hakkinda bilgi sahibi olmak istiyorum tesekkurler(fransa icin)
Gönderen: eyüp
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
almanya turistik gezi için sigorta hakkında bilgi almak istiyorum.3 aylık davetiyem var ve karşı tarafdan yapılmış bir sigortam mevcut yeterlimidir yoksa benimde burdan ayrıca çıkartmam gereklimi?
Gönderen: yusuf
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
meraba saygıdeğer hocam yardımcı olursanız çok memnun olurum bana litvanyadan arkadaşım davetiye gönderecek ve nasıl olacak bu eger davetiye bana gelirse elime ben ne yapmam gerekli ben şimdi pasaportla kıbısta çalışıyorum ben ankaraya gidersem en fazla 2 gün içinde pasaportu geri alabilirmiyim ve neler gerekli vieyi yine alacakmıyım ben yoksa sadece davetiye ilemi gideceğim bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Gönderen: Hazal
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba,
almanya vize başvuru işlemleri sırasında seyahat sağlık sigortası isteniyor. Bu seyehat sağlık sigortasını nasıl yaptırabilirim? Turistik gezi amaçlı gidicem.
Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Gönderen: polat
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba ben yunanistandaki havalimanlardaki sağlık ve gümrük sorunlarıile ilgili bilgi edinmek istiyorum yaniyunanistanda bulunan havalimanlardaki vize sorunları olduğunu duydum bu doğruolup olmadığını öğrenmek istiyorum
Gönderen: Erbil
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Ben djlik yapiyorum zurichten tek gecelik bi is teklifi aldim.serbest calistgm icin devamli sskli olamiyrm son calistigim yerde 4 aylik sigortaliydim sorun olurmu yeni ise giris sskmi bu hafta yapiyrm sskli olucm ama 6 ay zorunlulugu var diye duydum dogrumudur birde bana 2 gun yetiyor bu kadar kisa vize alinabiliyormu davetiye gelince tesekkurler simdiden.
Gönderen: YAKUP
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ARABA İLE ROMANYAYA ÇIKMAK İÇİN NE TÜR EVRAKLAR GEREKİYOR.
Gönderen: burhan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben hollandaya sadece turıst olarak yanı gezıntı amaclı gıtmek istıyorum ama hollandadan bana gonderılmesı gereken evraklar ve benım burda yapmam gerekenlerın ne oldugunu bılmıyorum yardımcı olurmusunuz? tesekkurler
Gönderen: halil
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba
30000 euroluk sağlık sigortası nasıl ve nereden yaptırılıyor?
Gönderen: zekeriya
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
ben üniversite öğrencisi son sınıftayım ocak ayında Almanya'ya 2 haftalığına turist olarak gitmek istiyorum. araştırdığımda seyahat sağlık sigortası istiyorlar. ben babamın üzerinden sigortalıyım. seyahat sağlık sigortası başka bir şey mi. ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim
Gönderen: ayfer
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
almanyaya 15 gunluk turist gitmek için seyahat saglık sigortası gerekıyor nerden nasıl alacagım ucak biletı aldıgım fırmamaı bunu gösterecek kımınle muhattab olacagım bu iş ücretlimi nedir ne degildir acilen yardımınıza ihtiyacım var şimdide n çok teşşekkürler
Gönderen: Özgür
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Hususi pasaportumla Yunanistana gidecegm, seyahat sigortası yaptırmam gerekiyor mu ? Ya da daha ekstra neler yapmam gerekiyor?
Gönderen: sermin
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
işviçre için vizze işlemleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz? bu sağlık sigortasını nereden yaptırabilirim bazen konsolosluklar her yerinkini kabul etmiyorlarmış
Gönderen: sevilay
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
mrb.3 aylığına hollandaya ablamı ziyarete gitmek istiyorum sağlık sigortası yaptırmak istiyorum geniş bilgi verirsenız ve fiyat bilgilendirmesi yaparsanız sevinirim..
Gönderen: haydar
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
almanya2ya öğrencı vızesı alırken sıgorta temınatı yerıne oradakı bir yakınımız ya da herhangı bır kişi benım tüm masraflarımı karşılayacağına dair bir yazı yollarsa konsolosluga kabul edilir mı daha önce turıstık amaclı gıttıgımde kabul edılmıstı bır degısıklık var mı yoksa burda 30 bin euroluk temınatı burda yaptırmak zorundamıyız
Gönderen: Ahmet
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
BULGARİSTADAKİ KIZ ARKADAŞIM PASAPORT ALABİLİYOR AMA SİGORTASI YATMADIĞI İÇİN PASAPORT VERMİYOLAR YARDIM EDİN!!!
Gönderen: CANSU
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
kayınvalidem hollanda vizesi için başvuracak fakat seyahat sağlık sigortası isteniyor .bunu nereden yaptırabiliriz. ne tür evraklar gerekiyor.
Gönderen: SENEM
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhabalar, yeşil pasaport sahibiyim, fransaya 10-15 günlük bir seyahat planlamaktayım. Vize almam gerekiyormu, Fransız konsolosluğunu aradığımda yeşil pasaportlulara 90 güne kadar olan seyahatlerde vize gerekmediği, ama seyahat sağlık sigortası yaptırmam gerektiği söylendi. Seyahat sağlık sigortamı nerede ve nasıl yaptırabilirim bana bu konuda bilgi verirmisiniz, tşk ederim..
Gönderen: meltem
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
yılbaşında ispanyaya fuara gitmek istiyorum moda tasarımcısıyım diplomam var ancak işe yeni girdim 3 aylık sigortalı olacağım vizeye başvuru tarihimde. Şirket gönderecek beni kredi kartı, tapu .arabam yok sizce nasıl bir yol izlemeliyim mutlaka gitmem gerekiyor yoksa işimden olurum ne yapmalıyım?nasıl bir yol izlemeliyim teşekkür ederim
Gönderen: sine
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
iyi günler
ben aile birleşimi için vize alıyorum ve benden iki haftalık 30,000euro değerinde sağlık sigortası isteniyor. bunu nasıl alabilirm? ve ne kadar ödeme yapmam gerekir? yardımcı olur musunuz?
Gönderen: Göktuğ
Email: goktugbayrak@hotmail.com
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Merhaba!
Ben Erasmus ile Finlandiyaya gidicem acaba 30.000€ luk mu yoksa 100000 € luk sşgorta mı yaptırmam gerekiyor.
Teşekkürler.
Gönderen: Ayşe
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba,ben yeşil pasaport sahibiyim. 15 günlüğüne fransaya turistik bir seyahat gerçekleştireceğim. Vize gerekli değil (90 güne kadar),fakat seyahat sağlık sigortası için nereye ne kadar yatırmam gerekiyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler.
Gönderen: Necla
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Avusturya için seyahat sağlık sıgortası nekadar
8€-30.000€ arası diyor neye göre belirleniyor
Gönderen: şenyüz
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba ben 3 ay irlandada dil eğitimi almak istiyorum. irlanda vizesinde 30.000 teminatlı sağlık sigortası istiyor. Bu sigorta nasıl yapılıyor, şartları nedir. Bilgisi olan var mı???
Gönderen: b
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
almanya ıcın yesıl pasaporta seyahet sıgortası gerekıyor mu ?
Gönderen: haci
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
merhaba benim bulgaristada arkadasim belcikaya gelmek istedi ben ucak bileti aldim ama kendisi bulgar vatandasi havaalaninda seyahat saglik sigorta istemisler 87 euro karsiliginda bunu almasi mecburimi oyle bir sistemmi var varsa ucteri ne kadar bu konuda bilgi verirseniz cok memnun olcam tesekurler
Gönderen: erkan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
türkiyeye saglık sikortası olmadan girebılirmiyim ben kosava dan gelecegim saygılar
Gönderen: mehmet
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Portekiz için yeşil pasaport sahiplerine sağlık sigortası gerekiyor mu
Gönderen: sinan
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
vize başvurum olumlu sonuçlandı fakat seyehat sağlık sigortamı kaybettim ne yapmam gerekir
Gönderen: davut tunçbilek
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Bulgar vatandaşından türkiye seyahatlerinde ssğlık sigorta ücreti isteniyormu
Gönderen: Fikret
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Annem 83 Yaşında torununun düğünü için Almanyaya gidecek acaba annem için yurtdışı sağlık sigorta bedeli ne kadar ayrıca vize başvuru ücreti hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum ilgilerinizi bekler teşekkür ederim saygılarımla
Gönderen: Yemliha
Email:
Başlık: Seyahat Sağlık Sigortası
Sayin bay/bayan,

Benim babamla ilgili bir sorum var. Babam hem hollandadan hemde turkiyeden emekli. 1995 ten beri Turkiyede yasiyor ve her yil 3 ayligina hollandaya geliyor. En son 5 yil once pasaportundaki oturum suresi kadar vize vermis Hollanda konsoloslugu. Yani 5 senelik vize. Aralik 2015 tarihinde yine Hollandaya 3 ayligina geldi. 12 subat 2016 tarihinde kismi felc gecirdi ve hastanede tedavi gordu. Biz SGK yurtdisinda saglik hizmetlerinden yararlanabilmesi icin bir belge istedik SGK bu belgeyi vermedi. Bu durumda babamin hastane masraflarini hangi kurum veya kurulus karsilamak zorunda. Bilgilendirirseniz mutlu olurum.
 


Copyright © 2019 Vizeislemi.com. Her Hakkı Saklıdır  

    

Pasaport Alış Ve Teslim Prosedürleri;

Pasaportunuz Vizeislemi ne teslim edilip vize başrusu sonuçlandırıldıktan sonra şirketimiz bünyesindeki kuryelerimiz ile adresinize teslim edilmektedir.Arzu ederseniz ofisimizden kendinizde teslim alabilirsiniz.

Pasaport hamilinin yazılı izni olmadan pasaport 3. kişilere teslim edilmez.

    Seyahat Sağlık Sigortası - Vize İşlemleri Vize Başvurusu, Vize Alımı 0212 247 33 51


 

Schengen Vizesi Nedir?

Schengen anlaşmasını kabul etmiş 25 Avrupa ülkesinde geçerli olan vizedir.

Hangi Ülkeler Schengen Vizesi Sistemine Dahildir? Almanya Vizesi, Avusturya Vizesi, Belçika Vizesi, Danimarka Vizesi, Estonya Vizesi, Finlandiya Vizesi, Fransa Vizesi, Hollanda Vizesi, İzlanda Vizesi, İspanya Vizesi, İsveç Vizesi, İtalya Vizesi, Lüksemburg Vizesi, Letonya Vizesi, Litvanya Vizesi, Slovakya Vizesi, Slovenya Vizesi, Norveç Vizesi, Portekiz Vizesi ve Yunanistan Vizesi Schengen Vizesidir. Macaristan Vizesi, Polonya Vizesi, Çek Cumhuriyerti Vizesi, İsviçre Vizesi, Malta Vizesi Schengen Vize Sistemine Dahil Edilmiştir.